



8 527 ₴
Бензиновий генератор Kamastsu KS3800 однофазний, максимальною потужністю 3 кВт.
Бренд: Kamastsu
Бензиновий генератор – це сучасне обладнання, яке дозволяє забезпечити резервне електроживлення для різних електричних споживачів (електроприлади, інструменти, промислове обладнання).
Генератор призначений для живлення приладів у приватних будинках або на невеликих підприємствах під час короткочасних перебоїв подачі електроенергії. Також використовується для роботи на будівельних майданчиках, де немає електрики або недостатньо потужностей.
| Основные | |
|---|---|
| Тип топлива | Бензин |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 3 кВт |
| Максимальная мощность | 3.3 кВт |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | BS170F |
| Объем двигателя | 210 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 445 мм |
| Высота | 465 мм |
| Ширина | 645 мм |
| Вес | 43 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Уровень шума | 70 дБ |
| Ручка для переноса | Да |
| Количество колесиков | 2 |