


3 969 ₴
✅Підходить для встановлення в багатоквартирні будинку, квартиру, в приватний будинок або дачу;
✅Є можливість регулювання гучності, яскравості та контрастності відеодомофону.
✅Підтримка функції детекції руху, запис фото чи відео;
✅Можливістю підключення 2 камер та 2 викликових панелей, управління замками.
Домофон SEVEN DP-7573 black спеціально розроблений для ринку України. Метою розробки даного комплекту була максимально низька ціна, тому інженери прибрали більшість дорогих функцій із даної моделі, зробивши його простим в експлуатації.
Відеодомофон повністю готовий до установки.
Комплектація відеодомофона SEVEN DP-7573 black:
Ця модель може використовуватись в організаціях, квартирах, приватних будинках, офісах, дачах.
Можливості розширення системи
Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Тип встановлення | Накладної на кронштейн |
| Інтерфейс | Провідний |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Входи для підключення | 2+2 |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Монітор | |
| Монітор | TFT |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Додаткові | |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової викличної чорно-білої відеопанелі | Так |
| Датчик руху | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 250 мА |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 204 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Висота | 18 мм |