



2 772 ₴
✅Захист від перенапруги,короткого замикання,заряду/розряду акумулятора;
✅Робоча температура: -20°C - +45°C;
✅Самостійне відновлення;
✅Корпус: пластиковий з кришкою;
Безперебійний блок живлення BBGP-1210 імпульсний, двоканальний.
Компанія-виробник: Full Energy
Живлення: AC190-240V@50-60Hz, клемник
Вихідна напруга: DC12-14V, клемник
Вихідна напруга – від акумуляторів в режимі очікування: DC 10-12.5 V DC Max
Максимальний струм: 10A
Максимальний струм заряду: 1.8 A
Відсік для акумулятора: 12V, 18Ah
Робоча температура: -20°C – + 45°C
Корпус: пластиковий з кришкою
Розміри: 300 х 380 х 110 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Струм заряду | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 110 мм |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |