


2 274 ₴
✅Час напрацювання на відмову: 150 000 годин;
✅100% автоматичний захист виходу та ланцюга АКБ;
✅Робоча температура: -25°C - +70°C;
✅Відсутність провалів напруги виходу під час перемикання;
Безперебійний блок живлення Faraday Electronics 144W UPS ASCH ALU 12V імпульсний, одноканальний, в алюмінієвому корпусі.
Вихід
Вхід
Час напрацювання на відмову: 150 000 годин
Робоча температура: від -25°C до +70°C
Корпус: алюмінієвий, перфорований
Розміри: 159 x 98 x 38 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FARADAY Electronics |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Мінімальна вхідна напруга | 86 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Вихідний струм, не більше | 8 А |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 159 мм |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 98 мм |