


1 804 ₴
✅Призначений для використання у вуличних умовах;
✅Металевий корпус із кришкою захищає блок живлення від механічних пошкоджень;
✅Широкий діапазон робочих температур (-20°C~+60°C);
✅Можливість встановлення акумулятора ємністю від 1.2 до 7 А*год;
Безперебійний блок живлення Full Energy BBGW-125 — це надійне та ефективне рішення для забезпечення безперебійного живлення пристроїв із напругою живлення 12 В і потужністю споживання до 60 Вт. Блок живлення призначений для використання у вуличних умовах, має клас захисту IP66, що означає, що він захищений від пилу та вологи. Корпус блока живлення виготовлено з металу з кришкою, що забезпечує його міцність і довговічність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Струм заряду | 5 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 75 мм |
| Захист | |
| Ступінь захисту IP | 66 |