


1 408 ₴
✅Захист від перенапруги, короткого замикання, перевантаження по струму, заряду/розряду акумулятора;
✅Самостійне відновлення;
✅Робоча температура: -20°C - +45°C;
✅Корпус: металевий з кришкою і замком;
Безперебійний блок живлення з можливістю підключення акумулятора ємністю 18 А*г, імпульсний, одноканальний.
Вхідна напруга: AC 100-240В@50-60Гц, клемник
Вихідна напруга: DC 12-14В, клемник
Максимальний струм: 5А
Максимальний струм заряду: 0.8А
Відсік для акумулятора: 12В, 18А*г
Робоча температура: -20°C - +45°C
Корпус: металевий з кришкою і замком
Розміри: 300х195х80 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідна напруга | 14 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 80 мм |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |