


966 ₴
✅Захист від перенапруги, короткого замикання, перевантаження по струму, заряду/розряду акумулятора;
✅Самостійне відновлення;
✅Корпус металевий з кришкою і замком;
✅Можливе встановлення акумулятора 1,2Ah, 2.2Ah, 4Ah, 7Ah;
Безперебійний блок живлення імпульсний, чотирьохканальний.
Компанія-виробник: Full Energy
вихід: 12...14В/4А, клемник;
Можливе встановлення акумулятора 1,2Ah, 2.2Ah, 4Ah, 7Ah
Корпус металевий з кришкою і замком
Розміри: 200 х 163 х 72 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Максимальна вхідна напруга | 245 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 72 мм |