


1 188 ₴
✅Захист від перенапруги, короткого замикання, перевантаження по струму, заряду/розряду акумулятора;
✅Самостійне відновлення;
✅Корпус пластиковий із кришкою;
✅Можливе встановлення акумулятора 1,2Ah, 2.2Ah, 4Ah, 7Ah;
Безперебійний блок живлення BBGP-123W вуличний імпульсний, одноканальний.
Компанія-виробник: Full Energy
Вихід: DC12...14V/3A, клемник
Вхід: AC100-240V/50-60Hz, клемник
Клас захисту: IP66
Корпус пластиковий з кришкою
Розміри: 260 х 184 х 94 мм
Можливе встановлення акумулятора 1,2Ah, 2.2Ah, 4Ah, 7Ah.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Струм заряду | 3 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 94 мм |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Ступінь захисту IP | 66 |