





968 ₴
Блок безперебійного живлення Full Energy BBG-124/1 дозволяє захистити охоронну сигналізацію від стрибків напруги та тим самим уберегти її від виходу з ладу. Блок має 1-канальний вихід на 12В/4А з клемним підключенням проводів. На вхід подається напруга ~220В, силовий провід також підключається клемами. Full Energy BBG-124/1 підтримує функції стабілізації вихідної напруги та захисту акумулятора від глибокого розряду.
Конструктивно ДБЖ розміщено у вандалозахищеному металевому корпусі з кришкою та замком. У цей корпус можливе встановлення акумуляторів ємністю 1,2 Aч, 2.2 Aч, 4 Aч або 7 Aч.
Функції та особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Струм заряду | 4 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Максимальна вхідна напруга | 245 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 163 мм |