
968 ₴
Безперебійний блок живлення імпульсний, одноканальний.
Бренд: Full Energy
Вихід: DC12...14V/3A, клемник
Вхід: AC100-240V/50-60Hz, клемник
Захист від: перенапруження, КЗ, перевантаження по струму, заряду / розряду акумулятора
Ток заряду АКБ: 0.8А
Рохзраховані для роботи з АКБ ємністю: 7-9 Аг
Встановлення на DIN-рейку
Корпус пластиковий
Розміри: 107 х 87 х 63 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Струм заряду | 0.8 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 63 мм |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |