

910 ₴
Безперебійний блок живлення Faraday Electronics UPS 35W Smart ASCH PL 24V імпульсний, одноканальний, в пластиковому корпусі.
Вихід
Вхід
Час напрацювання на відмову: 150 000 годин
Робоча температура: від -25°C до +70°C
Корпус: пластиковий, перфорований
Розміри: 101х59х29мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FARADAY Electronics |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Мінімальна вхідна напруга | 86 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Вихідний струм, не більше | 1 А |
| Вихідна напруга | 28.2 В |
| Вихідна потужність | 35 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 101 мм |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 59 мм |