



10 200 ₴
Гібридний інвертор однофазний MUST PV18-1512VPM
Це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT та зарядного пристрою для акумулятора, щоб забезпечити безперебійне живлення. Його зрозумілий РК-дисплей пропонує настроювані користувачем і легкодоступні кнопки, такі як зарядний струм акумулятора, пріоритет змінного/сонячного зарядного пристрою та прийнятну вхідну напругу на основі різних програм.
Особливості
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| ККД, не менше | 98 % |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 318 мм |
| Вага | 5.5 кг |