


2 100 ₴
Безперебійний блок живлення Full Energy BBG-1210/8 імпульсний, восьмиканальний.
Струм заряду АКБ:
Можливе встановлення акумулятора 1.2 А⋅год, 2.2 А⋅год, 4 А⋅год, 7 А⋅год, 18 А⋅год.
У комплект входить перехідник 7-12
Корпус металевий з кришкою і замком
Розміри: 300 х 190 х 90 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Максимальна вхідна напруга | 245 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 90 мм |