

295 ₴
✅Довжина шнура 0,4 м з обох боків;
✅Світлова індикація роботи;
✅Виделка та стандартний роз'єм 5.5/2.1 мм;
Мініатюрний блок живлення 12В 1.5А, який може поміститись у монтажну коробку. Дозволяється обрізання кабелю із збереженням гарантійних зобов'язань. Роз'єм 5.5/2.1 мм. Довжина шнура 0,4 м з обох боків. Тип джерела живлення: блок живлення Діапазон вхідної напруги, В: 110-240 Вихідна напруга: 12В Номінальний струм: 1.5А Матеріал корпусу: пластик Особливості: світлова індикація роботи, вилка та стандартний роз'єм 5.5/2.1 мм.
Мініатюрний блок живлення імпульсний, одноканальний, для монтажу в підрозетник.
вихід: +12 В / 1.5 А, роз'єм живлення;Клас захисту: IP43;
Довжина кабеля: 40 см (від БЖ до роз'єму) + 40 см (від БЖ до вилки);
Розміри: 43 х 40 х 27 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Максимальна вхідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм, не більше | 1.5 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Ступінь захисту IP | 43 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 27 мм |