
880 ₴
✅Металевий перфорований корпус;
✅Вихід: +12 В / 10 А;
✅Можна використовувати для різних пристроїв, як-от світлодіодні стрічки, відеокамери, маршрутизатори, комп'ютери;
BGM-1210Pro - це блок живлення з постійною напругою 12 Вольт і максимальним струмом 10 Ампер.
Цей блок живлення може використовуватися для живлення різних пристроїв, таких як світлодіодні стрічки, відеокамери, маршрутизатори, комп'ютери та інші електронні пристрої.
При використанні блока живлення необхідно стежити за відповідністю вихідних параметрів блоку живлення параметрам пристрою, який живиться від нього. Також слід забезпечити достатню вентиляцію та захист від попадання води та механічних пошкоджень, щоб забезпечити безпечну та ефективну роботу блока живлення.
Блок живлення імпульсний, двоканальний.
Корпус металевий, перфорований.
Розміри 98 x 158 x 43 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою і струмом |
| Мінімальна вхідна напруга | 176 В |
| Максимальна вхідна напруга | 245 В |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 158 мм |
| Висота | 43 мм |
| Ширина | 98 мм |