


13 650 ₴
✅Вбудований мікрофон та звук
✅У режимі безперервного відеозапису може працювати до 15 годин
✅Є комбінацією двох пристроїв: компактного реєстратора і портативної відеокамери
Призначення відеореєстратора
Нагрудний відеореєстратор Tecsar BDC-53-64C – це компактний персональний відео та аудіо реєстратор з можливістю кріплення на одяг. Реєстратор відрізняється невеликими габаритами та вагою, тому його можна носити постійно, не відчуваючи незручностей. Захищений корпус реєстратора дозволяє робити відео та аудіозапис практично в будь-яких умовах: як у приміщенні, так і на вулиці в будь-яку погоду; вдень і вночі. Для нічної зйомки можна використовувати вбудоване в реєстратор ІЧ підсвічування, ефективне на дистанції до 8 метрів.
Особливості використання
Нагрудний відеореєстратор є комбінацією двох пристроїв: компактного реєстратора і портативної відеокамери високої чіткості. Основне призначення приладу – оперативна або безперервна відеозйомка подій. Реєстратор є оптимальним для використання патрульною та постовою поліцією, силовими підрозділами різних спецслужб, а також він може використовуватися як цивільний відеореєстратор. Допускається використання пристрою як автомобільного відеореєстратора.
Важливою особливістю реєстратора є його висока автономність: у режимі безперервного відеозапису пристрій може пропрацювати до 15 годин. Усі зроблені відеозаписи за необхідності легко оперативно переглянути на вбудованому екрані відеореєстратора.
Переваги нагрудного відеореєстратора:
- Простота використання. Робота з реєстратором не вимагає від користувача будь-якої спеціальної підготовки. Надійне кріплення міцно утримує реєстратор на одязі.
- Збереження інформації про час та дату відеозйомки. Запис файлів у спеціальному захищеному форматі, що запобігає маніпуляції з відео файлами та їх підробці.
- Захист інформації. Доступ до реєстратора здійснюється лише за паролем. Можливо виймати відеозаписи з реєстратора на комп'ютер.
- До реєстратора додається інструкція.
Функції та особливості реєстратора:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecsar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип корпусу | Вертикальний |
| Формат стиснення | MJPEG |
| Дозвіл запису | 2560х1440 |
| Швидкість запису | 30 кадр/сек |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Режим постійного запису | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Висота | 58 мм |
| Вага | 126 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |