
1 320 ₴
Безперебійний блок живлення імпульсний, одноканальний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | AGM |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 225 мм |