
1 100 ₴
Безперебійний блок живлення імпульсний, одноканальний.
Компанія-виробник: Full Energy
вихід: +12...14.5В/3А, клемник;
вхід: ~100...240В, клемник;
Можливе встановлення акумулятора 7Ah.
Корпус металевий з кришкою та замком
Розміри: 203 х 163 х 72 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 0.8 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 163 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 203 мм |