
1 034 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 0.8 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 210 мм |