



3 953 ₴
✅ Ультратонкий корпус - всього 18 мм, при вбудованому харчуванні;
✅ Три тимчасових режиму рівня гучності;
✅ Сенсорні кнопки;
✅ Відображення годин;
✅ Вбудований блок живлення;
✅ Можливість підключити дві панелі або панель і камеру.
незважаючи на те, що Slinex SM-07 відноситься до бюджетного сегменту обладнання лінійки Slinex, модель буде гідним доповненням будь-якого інтер'єру. Пристрій виконано в стильному корпусі всього 18 мм, при вбудованому питанні з високоякісного пластику. Компактність, зовнішня привабливість і міцний форм-фактор даного домофона є елементами сучасного продуманного дизайну.
Пристрій ідеально підійде для будь-яких інтер'єрів. Бренд Slinex пропонує два універсальних колірних рішення для цієї моделі: білий і чорний.
Відеодомофон Slinex Slinex SM-07 володіє необхідним набором функцій для забезпечення якісного зв'язку між монітором і визивною панеллю. Домофон оснащений 7-дюймовим TFT дисплеєм для передачі зображення з камери визивної панелі і такими ж сенсорними кнопками для простого і зручного управління:
- кнопка ответа – для початку розмови з відвідувачем;
- кнопка завершення розмови;
- кнопка відкриття замка;
- кнопка для перегляду зображень з визивної панелі.
До домофону можна підключити до 2 панелей виклику або 1 визивну панель і 1 відеокамеру. Як і більшість пристроїв лінії Slinex, модель володіє вбудованим джерелом живлення, що істотно економить місце при монтажі.
Всі необхідні складові елементи для установки входять в комплект поставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Тип встановлення | Накладної |
| Кількість абонентів | 1 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Монітор | |
| Монітор | TFT |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 800×480 |
| Підсвітка екрану | Так |
| Додаткові | |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 123 мм |
| Управління | Механічні клавіші, Сенсорні клавіші |
| Живлення | Вбудований БЖ |
| Тип мелодії | MP3 |
| Управління замком | Є, З домофона |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка екрана | Так |