


9 450 ₴
✅ Переадресація дзвінка на смарт-фон;
✅ Наявність інтеркому;
✅ Вбудований Wi-Fi;
✅ 16 поліфонічних мелодій виклику.
Опис
Slinex SL-07N Cloud – 7-дюймовий представник дизайнерської лінійки SL з функцією переадресації виклику на смартфон. Керуйте пристроєм за допомогою мобільного додатка або сенсорних кнопок. SL-07N Cloud дуже зручний у використанні тим, що можливе підключення до Інтернету по Wi-Fi або Ethernet для керування за допомогою програми на мобільному телефоні, планшеті або з браузера ПК.
Система дозволяє провести підключення одночасно двох панелей, а також двох аналогових відеокамер. Обидві панелі викликають живлення від домофону, але для камер потрібен окремий блок живлення.
Корпус виконаний з бездоганно гладкого алюмінію та скла, має кілька колірних рішень, щоб навіть найвибагливіший користувач зміг вибрати те, що підійде саме йому. Пристрій має безліч позитивних аспектів, які дозволять зробити роботу з ним максимально приємною та простою.
Модель має 7-дюймовий екран, що дозволяє легко розглянути те, що відбувається на вулиці або в приміщенні. SL-07N Cloud дуже зручний у використанні тим, що можливе підключення до Інтернету по Wi-Fi або Ethernet для керування за допомогою програми на мобільному телефоні, планшеті або з браузера ПК.
Крім стандартного підключення через Ethernet, SL-07N Cloud оснащений можливістю з'єднання Wi-Fi. Ви зможете керувати домофоном, не перебуваючи вдома, приймати вхідні дзвінки та навіть відкривати двері за допомогою свого особистого планшета або смартфона, де встановлено програму Slinex Smart Call, за умови наявності інтернет-з'єднання. Щоб налаштувати домофон, вам необхідно встановити програму та додати пристрій будь-яким із 3-х способів, а саме:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Тип встановлення | Накладної |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 2 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Монітор | |
| Монітор | IPS |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Підсвітка екрану | Так |
| Додаткові | |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Датчик руху | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 165 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вбудована пам'ять | Внутрішня пам'ять на 100 фотознімків |
| Інтерком | до 3 моніторів |
| Обсяг карт пам'яті | До 256Gb |
| Кількість мелодій виклику | 16 поліфонічних мелодій виклику |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка екрана | Так |