





9 865 ₴
✅ Переадресація дзвінка на смарт-фон;
✅ Наявність інтеркому;
✅ Вбудований Wi-Fi;
✅ Два динаміки на лицьовій поверхні;
✅ Встановлення будь-яких MP3 мелодій.
Sonik 7 Cloud – перший домофон у серії SONIK, у якому є переадресація вхідного виклику у мобільний додаток Slinex Smart Call. Кольори монітора можна адаптувати до будь-якого інтер'єру за допомогою двох яскравих змінних передніх панелей із комплекту. У поєднанні з основними чорними та білими кольорами пристрою у вас є широкий вибір комбінацій кольорів.
Cтиль твого настрою
У комплекті Slinex Sonik 7 ви знайдете 2 яскраві змінні передні панелі, які зможете змінювати в залежності від настрою. У поєднанні з чорним і білим основним кольором корпусу, ви отримаєте безліч комбінацій кольорів. Адаптуйте ваш відеодомофон під будь-який інтер'єр, тим самим підкресливши свою індивідуальність.
Вражаючий звук
Звучання відеодомофона здивує навіть найвибагливіших меломанів. У Sonik 7 встановлені 2 динаміка по 2 вати, які знаходяться в окремій акустичній камері. Завдяки цьому, відеодомофон звучить голосно і насичено. Акустична камера знижує рівень шумів і робить звук більш об'ємним.
MP3 мелодії в якості мелодії виклику
Встановлюйте улюблені mp3 мелодії як дзвінок. Завдяки новому розташуванню динаміків, звук Sonik 7 просто не має аналогів. Він поширюється в бік слухача, а не в бік стіни, чистота значно поліпшується і ви можете використовувати відеодомофон як повноцінний mp3-плеєр.
Сенсорний IPS екран з високою роздільною здатністю
Зображення залишається яскравим і насиченим при будь-якому освітленні і під будь-яким кутом. IPS екран передає весь спектр RGB, має кут огляду до 178 ° і не відблискує навіть під прямими сонячними променями.
Максимальна універсальність
Sonik 7 підтримує всі актуальні стандарти відеосигналу: AHD-H, TVI, CVI, CVBS. Завдяки цьому він працює практично з будь-якими аналоговими панелями виклику. Крім того, домофон підтримує до 3-х моніторів в інтеркомі.
Подбайте про вашу безпеку
Ваш будинок завжди буде в безпеці. Sonik 7 оснащено програмним детектором руху, а також підтримує підключення апаратних датчиків. Ви зможете налаштувати повноцінну систему спостереження і завжди бути в курсі того, що відбувається за дверима.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Тип встановлення | Накладної |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 2 |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Монітор | |
| Монітор | IPS |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Підсвітка екрану | Так |
| Додаткові | |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Датчик руху | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Висота | 133 мм |
| Вага | 270 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вбудована пам'ять | Внутрішня пам'ять на 100 фотознімків |
| Інтерком | до 3 моніторів |
| Обсяг карт пам'яті | До 256Gb |
| Керування | Touch Screen |
| Кількість мелодій виклику | 10 попередньо встановлених параметрів встановлення будь-яких MP3 мелодій виклику |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 1024×600 |
| Підсвітка екрана | Так |