



7 480 ₴
✅ Переадресація дзвінка на смарт-фон;
✅ Віддалений перегляд у режимі реального часу та архів;
✅ Вбудований Wi-Fi.
Slinex SM-07N Cloud - ультратонкий корпус - всього 18 мм, при вбудованому живленні. Переадресація дзвінка на смарт-фон. Віддалений перегляд у режимі реального часу та архів. Вбудований Wi-Fi. Можливість підключення до Ethernet.
Перше знайомство
Slinex SМ-07MHD – недорогий, але повнофункціональний відеодомофон із досить великим TFT екраном. Крім ультратонкого корпусу, доступного в трьох кольорах, SM-07N Cloud також виділяється наявністю слота для зовнішньої карти пам'яті, яка використовується для запису фото і відео. Крім того, є і внутрішня пам'ять на 100 кадрів.
Де можна використовувати
Завдяки його компактному розміру відеодомофон Slinex SM-07MHD буде доречний як у квартирі, так і в офісі. А класичні кольори дозволять розмістити цей домофон у будь-якому інтер'єрі.
Особливості даної моделі
Якщо говорити про особливості SM-07N Cloud, то насамперед слід докладніше розповісти про пам'ять пристроїв. Модель оснащена внутрішньою пам'яттю, куди поміщаються до 100 кадрів, а для запису відео використовується зовнішня пам'ять – microSD карта об'ємом до 32 Гб.
Сенсорні кнопки для керування пристроєм винесені на нижню частину корпусу, де відзначені інтуїтивно зрозумілими піктограмами. Як звук дзвінка для кожної панелі виклику окремо ви можете вибрати mp3 мелодію. І звичайно ж, можна настроїти гучність виклику та розмови. Крім цього SM-07N Cloud має функцію регулювання часу відкриття замка. Якщо на перший погляд вам здалося, що це зовсім не потрібна річ, то зараз ми розповімо про неї докладніше. Ви можете поставити час затримки спрацьовування реле, тоді відвідувачу не доведеться поспіхом хапатися за ручку дверей, а вам повторно ходити до домофону, якщо гість затримається на кілька секунд. Ця можливість дуже зручна як для вас, так і для відвідувача.
Також SM-07N Cloud оснащений функцією детекції руху, яку легко налаштувати. Для цього необхідно вибрати джерело виявлення руху, режим запису (фото чи відео) та область детекції.
Також у вас буде можливість відключення підсвічування кнопок домофону, а також відключення звуку підтвердження натискання кнопок.
Зовнішній вигляд і дисплей
Дизайн домофону заслуговує на окрему увагу. Корпус пристрою виконаний із пластику та представлений у трьох кольорах: білий, срібло та графіт. Розміри пристрою 193 123 18 мм. Модель потребує настінного накладного монтажу. Все необхідне додається у комплекті.
SM-07N Cloud 7 дюймовий TFT дисплей з роздільною здатністю 1024×600.
Сумісність з додатковими пристроями
Модель SM-07N Cloud сумісна майже з усіма аналоговими панелями викликів, які підтримують AHD, CVBS, TVI, CVI стандарти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Тип встановлення | Накладної |
| Протокол зв'язку | Wi-Fi |
| Кількість абонентів | 2 |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Камера | |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Монітор | |
| Монітор | TFT |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Підсвітка екрану | Так |
| Додаткові | |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 123 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вбудована пам'ять | Внутрішня пам'ять на 100 фотознімків |
| Інтерком | До 3 моніторів у системі. Під'єднання всіх моделей Slinex, крім SQ-04 |
| Стандарт відеосигналу: | CVBS, AHD, CVI, TVI |
| Мелодії виклику | MP3 мелодії індивідуальні для кожної панелі виклику |
| Обсяг карт пам'яті | До 256Gb |
| Комплектація | • Відеодомофон • Кронштейн для навісного встановлення • Інструкція • З'єднувальні конектори |
| Унікальні функції | • Робота з мобільним застосунком, Wi-Fi • Індивідуальна мелодія виклику для кожної панелі • Функція детекції руху • Вимкнення підсвічування кнопок домофона • Вимкнення звуку підтвердження натискання кнопок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка екрана | Так |