







1 650 ₴
✅ Дисплей;
✅ 8 портовів для заряджаня;
✅ Бездротова зарядка;
✅ Швидка зарядка.
Розмір: 140*52*135 мм
Номінальна потужність: 102 Вт
Вихід USB: 5V1-2.4A
Вихід PD3.0: 5V3A / 9V2A / 12V1.5A
Вихід QC3.0: 5V3A / 9V2A / 12V1.5A
Вхідна напруга: AC100-240V 50-60Hz
Бездротова зарядка: 5W-10W
Довжина кабелю: 1,2 м
Матеріал: PC + ABS вогнезахисний
Автоматична ідентифікація: адаптивна напруга та струм
1. На цифровому дисплеї відображається робочий стан кожного порту USB.
2. Кілька вбудованих засобів захисту повністю захищають від перевантаження по струму, перезаряджання та перегріву для безпечного та швидкого заряджання.
3.8-портовий USB-зарядний пристрій допоможе заряджати електричні пристрої в одному місці одночасно.
4. Компактний, портативний і стильний дизайн, щоб ваш робочий стіл був добре організованим і без кабелів.
5. Може автоматично розпізнавати ваші пристрої та гарантувати швидшу та ефективнішу швидкість зарядки.
6. Можливість швидше заряджати телефон або планшет вдома.
7. Сумісний із: підходить для Samsung, iphone, Xiaomi або інших смартфонів і планшетних ПК
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | 3.0x1.0 мм |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Так |