





124 ₴
✅ Ступінь захисту від вологи: IP33.
Блок живлення 12Вт 12В 1А (адаптер) пластик розеточний в пластиковому корпусі
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 165 В |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Вихідний струм, не більше | 1 А |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Максимальна температура зберігання | 30 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 34 мм |
| Висота | 74 мм |
| Ширина | 85 мм |