





149 ₴
✅ Ступінь захисту від вологи: IP33.
Блок живлення 24Вт 12В 2А (адаптер) розеточний в пластиковому корпусі
Для підключення светотиодной стрічки 12В, управління для світлодіодної стрічки, меблевої підсвічування та іншого обладнання на 12 вольт.
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 165 В |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 34 мм |
| Висота | 74 мм |
| Ширина | 85 мм |