




10 910 ₴
✅ Установлення будь-яких MP3 мелодій виклику;
✅ Функція «Картинка у картинці»;
✅ Можливість самостійно змінювати колір плашок;
✅ Два динаміка на лицьовій поверхні;
✅ Програмна та апаратна детекція руху по одному вибраному каналу.
Відеодомофон Slinex Sonik 10 white з кольоровим сенсорним 10-дюймовим IPS-екраном, з двома потужними динаміками і змінними кольоровими панелями в яскравих комбінаціях. Можливості підключення: 2 відеопанелі і 2 аналогові відеокамери будь-якого стандарту (AHD-H, TVI, CVI, CVBS). Інтерком на 3 відеодомофона. Колір - білий.
Бренд: Slinex.
Відеодомофон - переговорний пристрій, який дозволяє, перебуваючи всередині приміщення і без безпосереднього контакту, побачити, почути і переговорити з відвідувачем, а також за необхідністю дистанційно відчинити йому двері, оснащені електричним замикаючим пристроєм системи контролю доступу (наприклад, електромагнітний, електромеханічний або електрорігельний замок, електромеханічна защіпка).
Відеодомофон Slinex Sonik 10 white призначений для забезпечення безпечного і контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Запис фото/відео зі звуком здійснюється на MicroSD карту (купується окремо). У режимі розмови запис фото/відео відбувається автоматично, також можна зробити запис вручну. Фото можна також записувати на внутрішню пам'ять.
Також в домофон Slinex Sonik 10 white є запис за рухом (фото або відео, в залежності від обраних налаштувань). Запис за детектором руху можна зробити по 4 каналам, але одночасно тільки по 1 (там, де рух).
За наявністю підключених датчиків тривоги можна активувати в меню запис за тривогою фото або відео відвідувачів.
Архів записаного фото/відео можна переглядати на відеодомофонs, на який вівся запис, або на ПК з MicroSD.
Інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона Slinex Sonik 10 white дозволить легко налаштувати конфігурацію системи: обрати мову системи; налаштувати мелодію і гучність дзвінка, тривалість дзвінка; обрати режим запису Фото/Відео; увімкнути або вимкнути детектор руху; увімкнути запис відеоповідомлення від відвідувачів (тільки за умовою встановлення MicroSD карти); встановити спосіб запису по тривозі (фото/відео), тривалість тривожного сигналу; налаштувати яскравість, контрастність і кольоровість екрану; відформатувати SD-карту.
Відеодомофон Slinex Sonik 10 white сумісний з панелями виклику і камерами відеоспостереження стандартів відеосигналу: AHD-H, TVI, CVI, CVBS.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Монітор | |
| Розмір монітора | 10 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Підсвітка екрану | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 248 мм |
| Висота | 177 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка екрана | Так |