



2 599 ₴
Датчик диму Ajax FireProtect (white) для системи охоронної сигналізації.
Бренд Ajax
Даний датчик призначений для детектування пожежі в приміщенні, що охороняється. Використовується в приватних домоволодіннях, офісах, бізнес-центрах, готелях, магазинах, супермаркетах, паркінгах, СТО, автомийках, складських комплексах та інших підприємствах.
Датчик виявляє дим за допомогою інфрачервоного випромінювача і фотоприймача. Елементи змонтовані в спеціальній димовій камері. При попаданні частинок диму в камеру, фотоприймач виявляє викривлення інфрачервоного променя. Якщо диму стає багато, викривлення променя стає сильним, датчик по радіоканалу (без дротів) надсилає повідомлення про пожежну тривогу на центральний блок і вмикається вбудована в датчик звукова сирена.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 132 мм |
| Потужність | 3 Вт |
| Максимальна робоча температура | 65 °С |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP40 |
| Ширина | 132 мм |
| Виробник | AJAX |
| Довжина | 31 мм |
| Тип датчика | Бездротовий |