
2 599 ₴
ІЧ-датчик руху типу «штора» Ajax MotionProtect Curtain white з 2 PIR-сенсорами і імунітетом до тварин зростом до 40 см / вагою до 15 кг для системи охоронної сигналізації.
Компанія-виробник Ajax.
Даний датчик призначений для виявлення руху людини на території, що охороняється зовні і всередині приміщень. У приміщенні з встановленим датчиком-шторою можна вільно переміщатися. Але якщо протягнути руку до охоронюваного об'єкту - спрацює тривога. Використовується в приватних домоволодіннях, офісах, бізнес-центрах, готелях, магазинах, супермаркетах, паркінгах, СТО, автомийках, складських комплексах та інших підприємствах.
Датчик працює на основі інтелектуального алгоритму ZOE, який виключає помилкові спрацьовування. Пристрій зчитує сигнали з 2-х ІК-сенсорів, порівнює їх і моментально сигналізує про вторгнення. Завдяки цьому MotionProtect Curtain не реагує на тварин, роботів-пилососів, пориви вітру, погойдування гілок дерев, птахів і комах, які сідають на датчик.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AJAX |
| Основні | |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Висота | 134 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Довжина: | 34 мм |
| Кут огляду | 90 град. |
| Захист обладнання від води та пилу IP | IP50 |
| Тип датчика | Бездротовий |