


2 763 ₴
✅ Вбудований блок живлення;
✅ Сенсорні кнопки;
✅ Низьке енергоспоживання.
Відеодомофон Slinex SQ-04 black з кольоровим 4.3-дюймовим TFT-екраном, сенсорними кнопками керування, можливістю підключення 2 панелей виклику або 1 панелі виклику і 1 аналогової відеокамери. Колір - чорний.
Компанія-виробник Slinex.
ЩО ТАКЕ ВІДЕОДОМОФОН
ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ВІДЕОДОМОФОН
Відеодомофон Slinex SQ-04 призначений для забезпечення безпечного і контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.ФУНКЦІОНАЛ ВІДЕОДОМОФОНА Slinex SQ-04 black
• до домофона можливо підключити одночасно 2 панелі виклику або 1 відеопанель і 1 аналогову відеокамеру;ЕЛЕМЕНТИ КЕРУВАННЯ ВІДЕОДОМОФОНА Slinex SQ-04
На правому торці домофона розташовані джойстики навігації по меню і кнопки керування гучністю вхідного дзвінка і розмови. На лицьовій панелі - сенсорні кнопки керування: • перегляд зображення з відеопанелейКОМПЛЕКТАЦІЯ ВІДЕОДОМОФОНА Slinex SQ-04
До комплекту постачання до відеодомофона Slinex SQ-04 додається настінний кронштейн, монтажные аксессуары, комплект з'єднувальних дротів і інструкція з експлуатації.СУМІСНІСТЬ
Відеодомофон Slinex SQ-04 сумісний з панелями виклику, що працюють у стандартах PAL/NTSC, а також аналоговими камерами відеоспостереження будь-якого виробника.МОНТАЖ ВІДЕОДОМОФОНА
1) встановіть розетку поруч з місцем монтажу відеодомофона для підключення живлення;| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Наявність блоку пам'яті | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Монітор | |
| Монітор | TFT |
| Розмір монітора | 4.3 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 480×270 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткове джерело живлення | Спеціальний акумулятор |
| Аварійне підживлення | Так |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Ширина | 119 мм |
| Висота | 175 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Компактний корпус | встановіть домофон, навіть якщо місця біля дверей майже немає |
| Низьке енергоспоживання | Низьке енергоспоживання |