



4 505 ₴
✅ режим "не турбувати" ("сон");
✅ MP3 мелодії.
Відеодомофон Slinex SM-07MHD white з кольоровим 7-дюймовим екраном, підтримкою Full HD сигналу з роздільною здатністю 1080р, записом відео за рухом з 1 каналу.
Бренд Slinex.
Відеодомофон Slinex SM-07MHD призначений для забезпечення безпечного і контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Інтуїтивно зрозуміле графічне меню відеодомофона SM-07MHD white дозволить легко налаштувати конфігурацію системи: обрати мову системи; налаштувати мелодію і гучність дзвінка, тривалість дзвінка; обрати режим запису фото чи відео; зробити основні налаштування системи; передивитися записані фотографії і відео відвідувачів тощо.
Спереду на домофоні розташовані сенсорні кнопки керування:
На бічній панелі розташовані джойстіки регулювання гучності і налаштувань.
Відеодомофон Slinex SM-07MHD сумісний з AHD/TVI/CVI | CVBS панелями виклику Full HD роздільної здатності, що працюють у стандарті PAL, а також AHD/TVI/CVI | CVBS камерами відеоспостереження з роздільною здатністю до 2 Мп.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальні | |
| Висота | 123 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ширина | 193 мм |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Монітор | TFT |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Індивідуальна дзвінок для кожної панелі | Індивідуальна дзвінок для кожної панелі |
| Функція детекції руху по одному вибраному каналу | Функція детекції руху по одному вибраному каналу |
| Вимкнення підсвічування кнопок домофону | Вимкнення підсвічування кнопок домофону |
| Вимкнення звуку підтвердження натискання кнопок | Вимкнення звуку підтвердження натискання кнопок |
| Підтримка mp3 | Підтримка mp3 |
| Регулювання часу відкриття замку | Регулювання часу відкриття замку |
| Регулювання гучності дзвінка та гучності розмови | Регулювання гучності дзвінка та гучності розмови |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 1024×600 |