
3 783 ₴
✅ Програмна детекція руху (один канал);
✅ Налаштування тривалості дзвінка;
✅ Відображення годинника в режимі очікування;
✅ Режим «Не турбувати»;
✅ Три часові режими рівня гучності.
Відеодомофон Slinex SQ-04M black з кольоровим 4.3-дюймовим TFT-екраном, сенсорними кнопками керування і можливістю підключення 2 панелей виклику і 2 аналогових відеокамер і записом за детекцією руху. Колір - чорний.
Компанія-виробник Slinex.
ЩО ТАКЕ ВІДЕОДОМОФОН
ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ВІДЕОДОМОФОН
Відеодомофон Slinex SQ-04M призначений для забезпечення безпечного і контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.ФУНКЦІОНАЛ ВІДЕОДОМОФОНА Slinex SQ-04M black
• до домофона можливо підключити одночасно 2 панелі виклику і 2 аналогові відеокамери, а також паралельно підключити ще один відеодомофон;ФУНКЦІОНАЛ ІНТЕРФЕЙСУ ДЛЯ КОРИСТУВАЧА
Інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона Slinex SQ-04M black дозволить легко налаштувати конфігурацію системи: обрати мову, встановити час відмикання замка, обрати мелодію, гучність і тривалість дзвінка, налаштувати запис за рухом і по тривозі, визначити режим запису (фото або відео), керувати блоками пам'яті (збереження фотознімків на SD-карту, форматування внутрішньої пам'яті і карти).ЕЛЕМЕНТИ КЕРУВАННЯ ВІДЕОДОМОФОНА Slinex SQ-04M
На правому торці домофона розташовані кнопки-джойстики керування звуком і навігацією по меню. На лицьовій панелі - сенсорні кнопки керування: • перегляд послідовно зображення з камер (відеопанелей)КОМПЛЕКТАЦІЯ ВІДЕОДОМОФОНА Slinex SQ-04M
До комплекту постачання до відеодомофона Slinex SQ-04M додається настінний кронштейн, монтажні аксесуари, комплект з'єднувальних дротів і інструкція з експлуатації.СУМІСНІСТЬ
Відеодомофон Slinex SQ-04M сумісний з панелями виклику, що працюють у стандартах PAL / NTSC, а також аналоговими камерами відеоспостереження будь-якого виробника.МОНТАЖ ВІДЕОДОМОФОНА
1) встановіть розетку поруч з місцем монтажу відеодомофона для підключення живлення;| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Монітор | |
| Монітор | TFT |
| Розмір монітора | 4.3 дюйм |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Роздільна здатність екрану | 480×270 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Аварійне підживлення | Так |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Ширина | 119 мм |
| Висота | 175 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Функція детекції руху: ви не пропустите жодну подію біля ваших дверей | Функція детекції руху: ви не пропустите жодну подію біля ваших дверей |
| Підтримка карт пам'яті до 32 ГБ | Підтримка карт пам'яті до 32 ГБ |
| Сучасне інтуїтивно зрозуміле меню | Сучасне інтуїтивно зрозуміле меню |
| Компактний корпус: встановіть домофон, навіть якщо біля дверей майже немає | Компактний корпус: встановіть домофон, навіть якщо біля дверей майже немає |
| Три часові режими рівня гучності | Три часові режими рівня гучності |